Gaminkime lengvai!!!

Valentinos Tupperware Skonio vakarėliai

Silikono forma “19 perliukų“ + varškės sūreliai lapkričio 25, 2008

Filed under: Želė desertai — Valentina @ 10:22 pm
Tags:

Kadangi auginu sūnelį, vis pirktiniai varškės sūreliai ramybės neduoda. Ir skanu, bet ir brangu (jei dažnai ir daug pirkti, tikrai nemažai kainuoja). Vis sukau galvą: o gal namų sąlygoms galima pasigaminti. Vis sakiau: na rytoj/poryt/ar kai bus laisvesnio laiko pažiūrėsiu receptukus, gal kas bandė, gal kas žino.

Nesulaukiau aš to rytojaus. Šovė vieną dieną mintis išbandyti, kas gausis. Vat ir rezultatas.

Varškės sūreliai

Varškės sūreliai, Tupperware silikono forma "19 perliukų"

Jums reikės:
1 pakelis varškės
cukraus
želatinos
grietinėlės (bet tikrai galima ir be jos)
uogienės, uogų ar kt. (aš gaminau su uogiene. Kitą sykį išbandysiu su džiovintais vaisiais, pvz. vyšniomis ar did. razinomis)

Suplakiau/sutryniau varškę, cukrų ir ~80-100 l grietinėlės. Manau, ir kitą kartą išbandysiu, kad galima nepilti grietinėlės. Paruošiau želatiną (vandeniu užpyliau neaiškų kiekį želatinos 🙂 na gal pora šaukštų), palaukiau gal kokias 10 min., ir su MicroPlus indelyje ištirpinau mikrobangų krosnelėje). Paruoštą želatiną supyliau į varškės masę (kadangi nepagailėjau vandens, tirpindama želatiną, gavosi gan skysta masė. Tad grietinėlės vaidmuo nebebuvo reikšmingas (bet ji jau buvo suplakta)).

Paruoštą masę arb. šaukštuku supyliau į Tupperware silikono formos “19 perliukų“ formytes (maždaug iki pusės). Įdėjau uogienės. ir vėl užpyliau varškės mase iki kraštų. Sustingo gan greitai (jei skubu, galima įdėti į šaldiklį 15-20 min.), bet palikau ilgesniam laikui.

Varškės sūrelis. Mažas perliukas.

Varškės sūrelis. Mažas perliukas.

Varškės sūreliai. Būrys perliukų.

Varškės sūreliai. Būrys perliukų.

Tiesa pasakius, užteko dar 3 didelėms perlams 🙂 Užpildžiau dar Tupperware silikono formos “7 keksiukai“ 3 vnt. (maždaug po 2/3). Kaip visada pritaikiau vienam patiekalui kelias silikono formas. Gaila, kad Tupperware nėra įdomesnių formų vaikučiams (daug mamų teiraujasi).

Ką naudojau Tupperware:
silikono forma “19 perliukų“ ar kokią kitą (kokio dydžio varškės sūrelius norėsite), MicroPlus indas želatinos paruošimai ir šokolado tirpinimui.

Dar galima buvo užlieti tirpintu šokoladu. Kadangi dariau su uogiene (beje ši matosi kai kuriuose “perliukuose“ –  su tokiais reikėjo atsargiai, nes gerai tepliojo rankas ir rūbus, ypač dvimečio rankose 😀 , tai ir neužliejau.

Kitus bandymus irgi kada pafotografuosiu 😉 (tiesa, nuotraukų kokybė nėra pavydėtina, nes tenka šiuo metu fotografuoti su vaizdo kamera. Atsiprašau 😐 ).

SKANAUS!!!

Reklama
 

One Response to “Silikono forma “19 perliukų“ + varškės sūreliai”

  1. Egle Says:

    Reikės ir man būtinai pabandyti. Mano mažajam vaikinui turėtu patikti 🙂


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s