Gaminkime lengvai!!!

Valentinos Tupperware Skonio vakarėliai

MicroPlus ir troškinti kopūstai su dešrelėmis ir bulvytėmis lapkričio 17, 2008

Filed under: Be kategorijos — Valentina @ 11:10 pm

Lapkričio mėn. yra puikios sąlygos įsigyti MicroPlus indus (perkate bet kurį MicroPlus indą, gaunate dovanų puikią saldaininę). Kuo jie ypatingi? Man šie indai tiesiog išsigelbėjimas gaminant pietus, greitus pyragus, sulaukus svečių. O ypač tai puikus indas virti kelias bulves, kelis burokus, morkas mišrainei ir pan.

Šiandien gaminau troškintus kopustus su dešrelėmis. ir kiek tai užtruko? ~10 min. kopūstų troškinimui su dešrelėmis, ir ~7 min. 6 vnt. bulvėms.

Jums reikės:
Svogūnas, morkytė
Rauginti kopūstai
Dešrelės (Medžiotojų)
Bulvės
Prieskoniai

Svogūnas susmulkinti su Mini Quick Chef, sutarkuoti morkytę (morkos neturėjau). Sudėti į MicroPlus indą, įpilti truputį aliejaus ir mikrobangų krosnelėje pakepinti 1-2 min. Pasibaigus laikui, sudėti į tą patį indą raugintų kopūstų. Vėl patroškinti apie 6-8 min. (aš dar įpyliau 1-2 šaukštus vandens). Galiausiai sudėti supjaustytas Medžiotojų dešreles, prieskoniukus. Ir vėl į mikrobangų krosnelę ~2 min.
Viską troškinau pilnu galingumu.

Paruoštus troškintus kopūstus, juos sudėjau į IsoDuo dubenį, kad neatvėstų. Ir išviriau MicroPlus 6 bulves (su trupučiu vandens), ~7 min.

Ką naudojau Tupperware:
Mini Quick Chef, MicroPlus indas, M-Chef serijos peilis

Raugintų kopūstų su dešrelėmis troškinys, Tupperware MicroPlus indas

Raugintų kopūstų su dešrelėmis troškinys, Tupperware MicroPlus indas

Dar šiek tiek informacijos apie MicroPlus indus…

Paskubėkite įsigyti šį indą su gražiąją saldaininę (pasiūlymas galios tik penktadienio ryto). O jei dar kyla abejonių, galime surengti vakarėlį, kurio metu pasigaminsime ne vieną patiekalą…

Reklama